Ahoj...asi:)

26. října 2013 v 22:07 | °B° |  Diary
Tak si říkám, co vám na úvod napsat. Asi to vezmu z trochu jiné strany.
Štěstí je hrozně pomíjivá věc. Když se nad tím zamyslíte, závisí na něm vážně všechno a pro člověka, který nevěří na osud, je štěstí tvůrcem jeho budoucnosti. Nevím čemu věřím a nevím, jestli to bylo štěstí nebo osud, že jsem narazila na jeden blog, který mě donutil zamyslet se nad tím, proč už je to tak dávno, co jsem si vedla blog, mého osobního spovědníka, pomocníka a rádce v jednom. Možná, že jsem si tenkrát naivně myslela, že jsem už dostatečně vyzrála k tomu, abych si ho mohla zrušit a přerušit spojení s mým milovaným virtuálním světem. Každopádně jak se ukázalo, bylo to jen hloupé pomatení smyslů, které možná trvalo půl roku, ale naštěstí již odeznělo. No a tak jsem opět tady. Plná zničujících dojmů ze ztracených a nenaplněných ideálů, avšak s nadějemi novými, dostatečně motivujícími.
Ale ne. Všechno nebude jako dřív. Už nechci jíst co nejméně, to je až moc jednoduchý, zato následky jsou dost děsivý. Takže místo znovupojebaného metabolismu si volím cestu zdravého životního stylu. Muhaha, jsem zvědavá sama na sebe. Takže to znamená jíst po 3-4 hodinách, zdravě, nejíst po 8. hodině, cvičit 5-6x denně. Hodně pohybu, hodně pití...hodně spánku.
A cíl? Tak teď už teda ne pod 50. Budu skromnější. Teď je sice cesta méně dlouhá, zato neméně složitá, ale cílem mi bude 54-55kg.
Možná by se hodilo napsat i výšku a váhu. No, řekněme, že to není nejhorší, ale ani to není nic, čím bych se chtěla chlubit. Takže...měřím 168,5cm a váha je 59-60. Nevím to, protože se vážit budu v sobotu.
Ráda spřátelím, potřebuji podporu a taky ji ráda někomu poskytnu :)
S láskou °B°
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama