(2.-) 6. den

31. října 2013 v 9:21 | °B° |  Diary
To se brzo ozývám co :D Jestli jste si říkali, že jsem se na to už určitě vykašlala, tak jste se pletli. Mě se totiž jen tak nezbavíte :D Jen mě převálcovala nemoc. Zrovna jsem přijela od doktora, kterýmu jsem se bránila jako čert kříži, protože mě všichni strašili, že dostanu antibiotika. Což by znamenalo přes týden doma a nemohla bych ve středu na koncert. A to by bylo hrozný, protože lístky mám už přes půl roku :'D
Jinak od pondělního večera jsem měla pořád 39-40°, takže fakt krása. Nálada byla jen na sledování seriálů a plácání si obkladů na obličej, protože jsem měla pocit, že mi ta hlava prostě každou chvílí musí vybouchnout. Pan doktor mě ale potěšil. Je to jen virového původu, takže do neděle mám ležet a v pondělí, nejdýl v úterý do školy :) (nebýt koncertu, tak bych se tam tak nehrnula samozřejmě :D)
K jídlu nevím co tak úplně říct. Jím. Nezdravě. Málo i hodně, jak se to vezme. Prostě snídani mám vždycky zdravou vyváženou, ale pak se mi začně zvyšovat ta horečka, takže třeba si do postele vezmu jednoduše lžíci PB♥ a hrst gumídků, pak třeba další nebo kus čokolády a je mi dobře. K obědu si toho zas naopak vezmu pomálu a večeřím už v 7. To už je tam správně, večeřívám v 20-20.30, protože chodím spát hodně pozdě. Cvičení je vám asi taky jasný. Ano, necvičím. Štve mě to, ale radši počkám :) Ale včera jsem se vážila.


Opravdu mě to potěšilo. Asi chtěla, abych měla lepší náladu, tak ukázala 57,4, takže naprosto super. Dost na sobě i vidím úbytek. Což není blbost, protože jakmile přiberu jedno jediný blbý kilo, tak je mi to jasný a váha už to pak jen potvrdí. A přitom všichni říkaj, že 1kg na člověku vidět není...hahaha. Takže jsem shodila za 6 dní přes 1kg, což není nemocí, protože jím až až a necvičím, nebo třeba záázračným metabolismem (kéž by:D), ale spíš to je tím, že do minulého týdně jsem se nehorážně přežírala. Spořádala jsem třeba 4000kj o půlnoci (a radši nezmiňuju kolik předtím). Myslím, že ještě to 1/2kg půjde dolů docela hladce, když se udržím, a pak začně boj. Ale nevadí, těším se, až začnu cvičit :)

Chtěla bych vám ukázat, co je můj ideál, čeho bych chtěla dosáhnout.
Mám zvláštní stavbu těla, hlavně boky mám zvláštní (ne tlusté, ne hubené...zvláštní, ?vysoké?:D) a pas široký, takže na tohle mohu zapomenout, ale zkoušet to můžu ne? :)
Fit

Vždycky jsem se snažila o pěkný bříško, ale na něm se hold pracuje v kuchyni. Kdybych místo toho cvičila na zadek, tak už bych mohla teď být spokojená :D ale co už, tak teď je další šance to dokázat.
Takže úkoly: (:'D)
1. osvalit trochu ruce a ramena
2. dosáhnout pevného a hlavně většího..pozadí:D
3. mít pas pod 65 (teď je asi 68-9, už jsem se dlouho nepřeměřovala, zítra to asi udělám)
4. a hlavně pěkné pěvné bříško...pryč s tím vakem :D

Ps: Vždycky jsem patřila k lidem, co všechno takhle rozebíraj, do podrobna plánujou a rádi se tím zabývaj, i když pak výsledky třeba ani moc nejsou :')
PPS: Ještě někde uvidím dýni nebo nápis haloween a budu vraždit!
PPPS: Viděli jste už tohle - Osmiletá anorektička? No, není to hrozné?:O Jak může v takovémhle věku o jídle vůbec přemýšlet?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tobesomebody tobesomebody | E-mail | Web | 31. října 2013 v 14:41 | Reagovat

koukám všichni nemocní. A to je i můj ideál ta fotka, to dáme ;).

2 Rosie Rosie | Web | 31. října 2013 v 18:40 | Reagovat

Přeji at se cíle co nejdříve povedou :)

3 Andee Andee | Web | 31. října 2013 v 22:34 | Reagovat

Moje romány mají průměrně 80 stránek, maximum bylo 97 a minumum 70, doslova se mi to počítat nechce, prostě píšu tak dlouho, dokud nedokončím co jsem chtěla říct :-) jsem ráda, že se tu na blogu setkávám s čím dál více spisovatelskými dušemi :-)
No jo, chutě jsou rozdílný a cpát jsem se mohla i horšími věcmi... můj žaludek už naštěstí nějaké hranice má, ale stejně chápu :-D
Bez doktorky to nejde, protože naše škola je kriminál, abych to tak shrnula.. a jsem škodolibě ráda, že nejsem s touhle nepříjemnou situací jediná :-D
Kafe tak nějak piju a nepiju jak kdy potřebuju, ale už míň než dřív :-) se školou je potřeba vždycky :-/

4 windows 7 professional product key windows 7 professional product key | E-mail | Web | 26. června 2018 v 12:25 | Reagovat

Thank you for sharing valuable information. Nice post. I enjoyed reading this post

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama