Říjen 2013

(2.-) 6. den

31. října 2013 v 9:21 | °B° |  Diary
To se brzo ozývám co :D Jestli jste si říkali, že jsem se na to už určitě vykašlala, tak jste se pletli. Mě se totiž jen tak nezbavíte :D Jen mě převálcovala nemoc. Zrovna jsem přijela od doktora, kterýmu jsem se bránila jako čert kříži, protože mě všichni strašili, že dostanu antibiotika. Což by znamenalo přes týden doma a nemohla bych ve středu na koncert. A to by bylo hrozný, protože lístky mám už přes půl roku :'D
Jinak od pondělního večera jsem měla pořád 39-40°, takže fakt krása. Nálada byla jen na sledování seriálů a plácání si obkladů na obličej, protože jsem měla pocit, že mi ta hlava prostě každou chvílí musí vybouchnout. Pan doktor mě ale potěšil. Je to jen virového původu, takže do neděle mám ležet a v pondělí, nejdýl v úterý do školy :) (nebýt koncertu, tak bych se tam tak nehrnula samozřejmě :D)
K jídlu nevím co tak úplně říct. Jím. Nezdravě. Málo i hodně, jak se to vezme. Prostě snídani mám vždycky zdravou vyváženou, ale pak se mi začně zvyšovat ta horečka, takže třeba si do postele vezmu jednoduše lžíci PB♥ a hrst gumídků, pak třeba další nebo kus čokolády a je mi dobře. K obědu si toho zas naopak vezmu pomálu a večeřím už v 7. To už je tam správně, večeřívám v 20-20.30, protože chodím spát hodně pozdě. Cvičení je vám asi taky jasný. Ano, necvičím. Štve mě to, ale radši počkám :) Ale včera jsem se vážila.

I am sailing

27. října 2013 v 21:44 | °B° |  Diary
Tak 1. den za mnou a můžu říct, že jsem celkem spokojená :) Hlavně s pitným režimem, protože jsem se z mého -0,25 (ten - je tam schválně - je to kafe k snídani, ke kterému se má vypíét sklenička vody, protože dehydratuje :')) dostala na víc jak 2,5l.

Keep fighting (den 1.)

26. října 2013 v 22:22 | °B° |  Diary
Musím říct, že se opravdu těším na zítřejší ráno, na ten nový start. Konečně se vydám zpět správnou cestou, ačkoliv už nechci být ta věčně unavená, zničená a ve všech vyvolávající soucit, stále mě to trochu láká. Část mého zvráceného já. Jíst pravidelně a zdravě je má slabá stránka. Dokážu skoro nejíst, v tom mám praxe až až, dokážu se přejídat od rána do večera, což dělám poslední 3 měsíce, ale najít ten střed a dokázat se na něm udržet? Tak to je teprve výzva.
Nejradši bych už začala plánovat kolik toho sním, kolik kalorií si dovolím, co budu cvičit...atd. Ale to je nesmysl.

Jak to dopadlo budu psát sem, protože i tohle se vlastně týká mého 1. dne :)

Ahoj...asi:)

26. října 2013 v 22:07 | °B° |  Diary
Tak si říkám, co vám na úvod napsat. Asi to vezmu z trochu jiné strany.
Štěstí je hrozně pomíjivá věc. Když se nad tím zamyslíte, závisí na něm vážně všechno a pro člověka, který nevěří na osud, je štěstí tvůrcem jeho budoucnosti. Nevím čemu věřím a nevím, jestli to bylo štěstí nebo osud, že jsem narazila na jeden blog, který mě donutil zamyslet se nad tím, proč už je to tak dávno, co jsem si vedla blog, mého osobního spovědníka, pomocníka a rádce v jednom. Možná, že jsem si tenkrát naivně myslela, že jsem už dostatečně vyzrála k tomu, abych si ho mohla zrušit a přerušit spojení s mým milovaným virtuálním světem. Každopádně jak se ukázalo, bylo to jen hloupé pomatení smyslů, které možná trvalo půl roku, ale naštěstí již odeznělo. No a tak jsem opět tady. Plná zničujících dojmů ze ztracených a nenaplněných ideálů, avšak s nadějemi novými, dostatečně motivujícími.
Ale ne. Všechno nebude jako dřív. Už nechci jíst co nejméně, to je až moc jednoduchý, zato následky jsou dost děsivý. Takže místo znovupojebaného metabolismu si volím cestu zdravého životního stylu. Muhaha, jsem zvědavá sama na sebe. Takže to znamená jíst po 3-4 hodinách, zdravě, nejíst po 8. hodině, cvičit 5-6x denně. Hodně pohybu, hodně pití...hodně spánku.
A cíl? Tak teď už teda ne pod 50. Budu skromnější. Teď je sice cesta méně dlouhá, zato neméně složitá, ale cílem mi bude 54-55kg.
Možná by se hodilo napsat i výšku a váhu. No, řekněme, že to není nejhorší, ale ani to není nic, čím bych se chtěla chlubit. Takže...měřím 168,5cm a váha je 59-60. Nevím to, protože se vážit budu v sobotu.
Ráda spřátelím, potřebuji podporu a taky ji ráda někomu poskytnu :)
S láskou °B°